Organizacja konkursu lub zawodów różnego rodzaju zawsze wiąże się z wręczaniem odpowiednich upominków rzeczowych. Równie ważną częścią jest również nagrodzenie uczestników pamiątkami, które będą im zawsze przypominać o zajętym przez nich miejscu w potyczkach czy nawet tylko o udziale w danym wydarzeniu. W naszym asortymencie posiadamy dyplomy grawerowane, odlewane oraz plastikowe figurki, medale, puchary i efektowne trofea. Wszystkie z nich zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują, że zakupione u nas podarunki bez wątpienia posłużą jako ważna pamiątka przez wiele lat.

puchary

Klasyka, która sprawdza się na każdym turnieju. Doskonała zarówno dla pojedynczego zawodnika, jak i dla całej drużyny sportowców. W naszej ofercie dostępnych jest kilkaset modeli pucharów. Smukłe, wysokie, a może masywne? Wybór należy do Państwa.

odlewy

Udostępniamy Państwu aż kilkaset wzorów, spośród których bez wątpienia można znaleźć tę, która będzie odpowiednia jako pamiątka po danym konkursie. Wszystkie z nich mają miejsca na tabliczkę z danymi wygranego.

szklo

Doskonałe na każdą okazję szklane trofea z okolicznościowym grawerem to rozwiązanie, które jest na tyle uniwersalne, że sprawdza się zawsze. Są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości i odporne na różnego rodzaju zarysowania.

pleksi

Wysokiej jakości figurki z pleksi. Dostępne w wielu kolorach i wzorach. Figurki z pleksi sprawdzą się bardzo dobrze na wielu imprezach i uroczystościach.

D283

Znakomite na każdą okazję. Nasze patery prezentują się doskonale. W naszej ofercie znajduje się bardzo duża ilość wzorów. Patery na pewno sprawią radość osobie, która je otrzyma.

dyplomy_grawerowane

Kto o nich nie marzy? Doskonale prezentują się na ścianie lub biurku i w niezwykle przyjemny sposób przypominają o udziale lub wygranej w konkursach i zawodach. To elegancka pamiątka, która zawsze wygląda bardzo prestiżowo.

medale

To najpopularniejsza forma przyznawanego podczas zawodów sportowych upominku. Nasze medale posiadają miejsce na wygrawerowanie danych zwycięzcy, cytatu lub nazwy danego turnieju. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach.

figurki_plastikowe

Wykonane z dbałością o każdy szczegół. Do Państwa wyboru oddajemy kilkadziesiąt wzorów prezentujących różne dyscypliny, wśród których znajdują się nie tylko te przeznaczone dla sportowców, ale również dla strażaków czy muzyków.

dypolomy_papierowe

Dyplomy papierowe na różne okazje. Bardzo duża ilość wzorów. Znajdą zastosowanie na wielu uroczystościach.