Organizacja konkursu lub zawodów różnego rodzaju zawsze wiąże się z wręczaniem odpowiednich upominków rzeczowych. Równie ważną częścią jest również nagrodzenie uczestników pamiątkami, które będą im zawsze przypominać o zajętym przez nich miejscu w potyczkach czy nawet tylko o udziale w danym wydarzeniu. W naszym asortymencie posiadamy dyplomy grawerowane, odlewane oraz plastikowe figurki, medale, puchary i efektowne trofea. Wszystkie z nich zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują, że zakupione u nas podarunki bez wątpienia posłużą jako ważna pamiątka przez wiele lat.

puchary

Puchary sportowe

Klasyka, która sprawdza się na każdym turnieju. Doskonała zarówno dla pojedynczego zawodnika, jak i dla całej drużyny sportowców. W naszej ofercie dostępnych jest kilkaset modeli pucharów. Smukłe, wysokie, a może masywne? Wybór należy do Państwa.

odlewy

Figurki odlewane

Udostępniamy Państwu aż kilkaset wzorów, spośród których bez wątpienia można znaleźć tę, która będzie odpowiednia jako pamiątka po danym konkursie. Wszystkie z nich mają miejsca na tabliczkę z danymi wygranego.

szklo

Trofea szklane

Doskonałe na każdą okazję szklane trofea z okolicznościowym grawerem to rozwiązanie, które jest na tyle uniwersalne, że sprawdza się zawsze. Są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości i odporne na różnego rodzaju zarysowania.

pleksi

Pleksi

Wysokiej jakości figurki z pleksi. Dostępne w wielu kolorach i wzorach. Figurki z pleksi sprawdzą się bardzo dobrze na wielu imprezach i uroczystościach.

D283

Patery

Znakomite na każdą okazję. Nasze patery prezentują się doskonale. W naszej ofercie znajduje się bardzo duża ilość wzorów. Patery na pewno sprawią radość osobie, która je otrzyma.

dyplomy_grawerowane

Dyplomy grawerowane

Kto o nich nie marzy? Doskonale prezentują się na ścianie lub biurku i w niezwykle przyjemny sposób przypominają o udziale lub wygranej w konkursach i zawodach. To elegancka pamiątka, która zawsze wygląda bardzo prestiżowo.

medale

Medale

To najpopularniejsza forma przyznawanego podczas zawodów sportowych upominku. Nasze medale posiadają miejsce na wygrawerowanie danych zwycięzcy, cytatu lub nazwy danego turnieju. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach.

figurki_plastikowe

Figurki plastikowe

Wykonane z dbałością o każdy szczegół. Do Państwa wyboru oddajemy kilkadziesiąt wzorów prezentujących różne dyscypliny, wśród których znajdują się nie tylko te przeznaczone dla sportowców, ale również dla strażaków czy muzyków.

dypolomy_papierowe

Dyplomy papierowe

Dyplomy papierowe na różne okazje. Bardzo duża ilość wzorów. Znajdą zastosowanie na wielu uroczystościach.